| Наименование марки: | TAKUMI |
| Номер модели: | Р6ГЦ1-77У |
| МОК: | 1 шт. |
| Время доставки: | 25 РАБОЧИХ ДНЕЙ |
| Условия оплаты: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Chinese factory direct High Performance Spark Plug for biogas Generator
Specification:
| Model | R6GC1-77U |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Reach | 25.5mm |
| Hex | 20.8mm |
| Seat Type | Flat |
| Gap | 0.3mm |
| Electrode Type | Prechamber |
| Resistor | yes |
Cross reference:
12919695
Apply for:
![]()
![]()
![]()
Packaging and delivery:
1) Plastic box
2) As customer's requirements.
Company Profile:
TAKUMI is the No.1 spark plug manufacturer in China since 1961, with ISO 9000,TS 16949 Quality System Certifiion. The high quality of our products is the same as famous brands all over the world, while our price is more competitive.
![]()
Our Advantages:
1. Over 50 years experiences in the industry
2. Products under ISO9001, TS 16949 quality system certifiion
3. Good raw material and advanced technology to ensure high quality
4. Diversified products with reliable performance and competitive factory price
5. Strict on quality and 100% inspection
6. Professional technical support and service.
| Наименование марки: | TAKUMI |
| Номер модели: | Р6ГЦ1-77У |
| МОК: | 1 шт. |
| Подробная информация об упаковке: | Олово, пластиковая коробка, белая коробка, коробка |
| Условия оплаты: | LC, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Chinese factory direct High Performance Spark Plug for biogas Generator
Specification:
| Model | R6GC1-77U |
| Thread Size | M18x1.5 |
| Reach | 25.5mm |
| Hex | 20.8mm |
| Seat Type | Flat |
| Gap | 0.3mm |
| Electrode Type | Prechamber |
| Resistor | yes |
Cross reference:
12919695
Apply for:
![]()
![]()
![]()
Packaging and delivery:
1) Plastic box
2) As customer's requirements.
Company Profile:
TAKUMI is the No.1 spark plug manufacturer in China since 1961, with ISO 9000,TS 16949 Quality System Certifiion. The high quality of our products is the same as famous brands all over the world, while our price is more competitive.
![]()
Our Advantages:
1. Over 50 years experiences in the industry
2. Products under ISO9001, TS 16949 quality system certifiion
3. Good raw material and advanced technology to ensure high quality
4. Diversified products with reliable performance and competitive factory price
5. Strict on quality and 100% inspection
6. Professional technical support and service.